ENG EST RUS

Valvesignalisatsioon: perimeetri kontroll ja valve, kaitse mittesanktsioneeritud sissetungimise vastu.

Maja või korteri valvamine tehniliste vahenditega, see on üks soodsamatest ja usaldusväärsematest vara kaitsmise viisidest, aga mõnikord ka elu kaitsmise moodustest traagiliste juhtumite puhul nagu näiteks vargus, tulekahju või rööv. Paigaldatav süsteem on usaldusväärne ja seda on lihtne kasutada. Samal ajal saab seda alati vastavalt Teie soovidele laiendada, näiteks varustada paanikanupuga, mis teavitab valveoperaatori pulti ohust Teie elule või tervisele. Nupp paigaldatakse sel viisil, et kurjategija ei aimaks, et Te seda vajutate. Meie spetsialistid võivad süsteemi projekteerida nii korteri, kui ka ridaelamu või eramaja jaoks.

Me pakume oma klientidele tervet valikut valveseadmeid ja nende paigaldust.

Kui rääkida kõige lihtsamatest valvesüsteemidest, siis need on tuletõrjesignalisatsiooni kompleksid. Nende töö seisneb selles, et anda helisignaaliga märku alalise režiimi rikkumisest ja saata häiresignaal valvepulti.

Kaasaegne tehnikamaailm pakub palju täiuslikemaid ja funktsionaalsemaid variante, mille hulgast on võimalik kombineerida usaldusväärseid ohutussüsteeme. Kogu valvesüsteemide paigalduse teostavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes on saanud erihariduse ja kellel on antud valdkonnas suur töökogemus.

Meie töötajad projekteerivad ja realiseerivad valve- ja ohutussüsteemi, mis sisaldab endas valvesignalisatsiooni, videojälgimis- ja ligipääsu kontrolli juhtimissüsteemi paigaldamist. Valvesüsteemide paigaldamine toimub konfidentsiaalselt, valvesüsteemide täielik skeem on kättesaadav ainult juhatusele. Sel viisil paigaldatakse ohutussüsteemid kohtadesse, kus on kõige tõenäolisem võimalus kurjategijate sissetungimiseks või korrarikkumiste ilmnemiseks.